Praca - Księgowa

Branża: Badania i Rozwój, Finanse / Ekonomia
Dodano: 2017-06-02
Lokalizacja: Warszawa
Wygasa: 2017-07-07

Dla Naszego Klienta, globalnej firmy z branży FMCG , poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowa

miejsce pracy: Warszawa

nr ref. AP/66/04/2017/KP

Zadania
  • Księgowanie faktur sprzedaży, kosztowych, wyciągów bankowych, przedpłat, faktur intercompany.
  • Dekretowanie przelewów okołopłacowych ( komornika i MOIP).
  • Sporządzanie terminarza zamknięć miesiąca.
  • Sporządzanie raportu wiekowania należności.
  • Sporządzanie raportu zgodności.
  • Potwierdzania sald z dostawcami i klientami.
Wymagania
  • Min. 2 lat doświadczenia w obszarze księgowości – warunek konieczny.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Znajomość programu SAP.
  • Znajomość prawa podatkowego.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Zdolności interpersonalne.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę przez firmę zewnętrzną (projekt na 4 miesiące).
  • Pracę na cały etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowane pozycji rynkowej.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.