Praca - Handlowiec - dział zakupów owoców i warzyw

Branża: Zakupy
Dodano: 2017-05-31
Lokalizacja: mazowieckie
Wygasa: 2017-07-05

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z 20 letnim doświadczeniem zajmującej się dystrybucją świeżych owoców i warzyw, specjalizującej się w dostawach jabłek, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Handlowiec - dział zakupów owoców i warzyw

miejsce pracy: woj. mazowieckie

nr ref. HA/30/05/2017/AW

Zadania
  • Poszukiwanie dostawców, zakupy owoców od sadowników.
  • Budowanie długoterminowej współpracy i relacji z dostawcami.
  • Negocjowanie cen zakupu i warunków współpracy.
  • Kontrola jakości zakupionych produktów.
  • Stała współpraca z Działem Zakupów i Działem Sprzedaży.
  • Raportowanie do Kierownika Działu.
Wymagania
  • Mile widziane doświadczenie w branży owocowo-warzywnej oraz we współpracy z sadownikami.
  • Doświadczenie w handlu w branży spożywczej/FMCG.
  • Prawo jazdy kategorii B , gotowość do częstych wyjazdów na terenie Polski.
  • Kreatywność, elastyczność i inicjatywa w procesie zakupowym.
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Umiejętność pracy w zespole realizującym wspólne cele.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na podstawie umowy o pracę.
  • Odpowiedzialne stanowisko oraz duży zakres odpowiedzialności.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.