Praca - Dyrektor ds. Inwestycji Klienta Zamożnego

Branża: Doradztwo / Konsulting, Finanse / Ekonomia, Obsługa Klienta / Call Center, Sprzedaż
Dodano: 2017-05-31
Lokalizacja: Warszawa
Wygasa: 2017-07-05

Dla naszego Klienta, Prestiżowej Instytucji Finansowej, poszukujemy ambitnych oraz przedsiębiorczych osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Dyrektor ds. Inwestycji Klienta Zamożnego

miejsce pracy: Warszawa

nr ref. Dor/56/05/2017/EF

Zadania
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów Zamożnych.
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami Zamożnymi.
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie produktów inwestycyjnych oferowanych przez firmę.
  • Realizacja celów sprzedażowych.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez wysoką jakość obsługi.
  • Analiza potrzeb Klientów.
  • Proponowanie rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta.
  • Budowanie portfela Klientów oraz zarządzanie jego rentownością.
Wymagania
  • Min. roczne doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów z segmentu Premium i sprzedaży produktów finansowych.
  • Wiedza z zakresu produktów oraz funkcjonowania rynku finansowego i kapitałowego – będzie atutem.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne lub pokrewne).
  • Znajomość produktów inwestycyjnych bądź zainteresowanie nimi.
  • Proaktywność biznesowa w zakresie poszukiwań Klientów Zamożnych.
  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami.
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych.
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • Elastyczne wynagrodzenie podstawowe i motywujący system premiowy.
  • Pracę z doświadczonymi menedżerami sprzedaży i sprawdzone know-how.
  • Gwarancja rozwoju zawodowego, rozbudowy kompetencji sprzedażowych oraz umiejętności interpersonalnych.
  • Niezbędne narzędzia do pracy (w tym samochód służbowy).
  • Pozytywną atmosferę w miejscu pracy.
  • Atrakcyjne konkursy sprzedażowe.