Praca - Specjalista ds sprzedaży telefonicznej

Branża: Sprzedaż, Obsługa Klienta / Call Center, Handel i Usługi, Finanse / Ekonomia
Dodano: 2017-09-15
Lokalizacja: Łódź
Wygasa: 2017-10-15
Praca

Specjalista ds sprzedaży telefonicznej

Opis stanowiska

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

• Współpracy z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwaniu nowych poprzez kontakt

telefoniczny i mailowy

• Realizowaniu zamówień

• Aktywnej sprzedaży produktów o ugruntowanej pozycji na rynku

• Rozwijaniu relacji z obecnymi klientami

• Kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy

• Badaniu potrzeb i oczekiwań klientów

a wszystko w niezwykle przyjaznej atmosferze pracy

Wymagania

Jeśli jesteś osobą:

• Z wykształceniem co najmniej średnim

• Posiadającą wrodzone lub nabyte umiejętność prowadzenia rozmów handlowych

• Posiadającą umiejętności obsługi komputera w zakresie podstawowych aplikacji biurowych

• Komunikatywną i otwartą

• Potrafiącą pracować w zespole

• Umiejącą budować relacje

• Dobrze zarządzającą swoim czasem pracy

• Odpowiedzialną , dynamiczną i zaangażowaną

• Zorientowaną na cel

Oferujemy

To chętnie zaoferujemy Tobie:

• Umową o pracę na pełen etat

• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników

• Pracę w dużej firmie w młodym, przyjaznym zespole

• Stałe godziny pracy max do godz. 17 (od poniedziałku do piątku)

• Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji- system szkoleń

wewnętrznych

• Program prywatnej opieki medycznej PULS

• Dofinansowanie pakietu sportowego Fit Profit

• Możliwość ubezpieczenia Grupowego

• Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)

• Bony świąteczne

• Szczepienia przeciwko grypie

• Kantynę w miejscu pracy

• PELION WELLNESS PROGRAM - program wspierający zdrowy tryb życia