Praktyka/Staż - Praktykant w Dziale Rozwoju Biznesu

Branża: Doradztwo / Konsulting, Media / Sztuka / Rozrywka, Usługi Prawnicze, Przemysł / Produkcja
Dodano: 2017-09-15
Lokalizacja: Łódź
Wygasa: 2017-10-15
Praktyka/Staż

Praktykant w Dziale Rozwoju Biznesu

Opis stanowiska:

Wsparcie menedżerów ds. produkcji kontraktowej w bieżących zadaniach, tj:

  • przygotowywanie ofert i dokumentacji produktowych dla klientów
  • wysyłka próbnych partii produktów
  • analiza konkurencji
  • pomoc w pozyskiwaniu informacji z wewnątrz organizacji
  • redagowanie informacji na stronę internetową

Wymagania:

  • absolwent lub student minimum III-go roku studiów wyższych
  • dyspozycyjność w wymiarze co najmniej 4 godzin dziennie przez okres pół roku
  • dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie
  • chęć zdobywania doświadczenia w obszarze rozwoju biznesu
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • płatny staż z możliwością nawiązania długofalowej współpracy
  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • realizację ciekawych zadań pod okiem doświadczonego zespołu specjalistów
  • przyjazną atmosferę pracy