Praca - PRACOWNIK / KSIĘGOWY W DZIALE KONSOLIDACJI SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH

Branża: Administracja biurowa, Finanse / Ekonomia, Księgowość / Audyt / Podatki
Dodano: 2017-09-15
Lokalizacja: Łódź
Wygasa: 2017-10-15

PRACOWNIK / KSIĘGOWY W DZIALE KONSOLIDACJI SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH

Opis stanowiska:

  • Współpraca przy weryfikacji danych finansowych
  • Wprowadzanie danych finansowych spółek do aplikacji konsolidacyjnej
  • Przygotowywanie i księgowanie korekt konsolidacyjnych
  • Współpraca przy sporządzaniu sprawozdań finansowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego (preferowane z zakresu rachunkowości);
  • Dobrej znajomości zapisów Ustawy o rachunkowości. Znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowości oraz Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (MSR i MSSF) będzie dodatkowym atutem;
  • Dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office: Word, Excel);
  • Samodzielności w rozwiązywaniu problemów;
  • Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Komunikatywności, zaangażowania, odpowiedzialności;
  • Kreatywności i energii w działaniu,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w gronie specjalistów chętnie dzielących się wiedzą i wsparciem w pracy
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Pakiet PULS - prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)
  • PELION WELLNESS PROGRAM - program wspierający zdrowy tryb życia
  • Świadczenia okolicznościowe z ZFŚS