Praca - Pracownik do obsługi infolinii i wprowadzania danych

Branża: Administracja biurowa, Nowe technologie / IT, Obsługa Klienta / Call Center
Dodano: 2017-09-22
Lokalizacja: Łódź
Wygasa: 2017-10-22
Praca

Pracownik do obsługi infolinii i wprowadzania danych

Opis stanowiska

Twoim zadaniem będzie:

•obsługa infolinii i zapytań mailowych •terminowe i bezbłędne wprowadzanie danych do systemu informatycznego •przygotowanie dokumentów do archiwizacji

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

•dyspozycyjności 6-8 h dziennie w godzinach 9-17
•dokładności i skrupulatności
•komunikatywności
•dobrej organizacji pracy
•odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywaną pracę
•dobrej znajomości pakietu MS Office, w tym programu Excel
•inicjatywy w działaniu, operatywności i skuteczności działania
•statusu studenta, bądź absolwenta studiów wyższych
•umiejętności pracy w zespole

Mile widziane doświadczenie przy obsłudze klienta

Oferujemy

Oferujemy:

•ciekawą pracę na umowę zlecenie w dużej firmie w przyjaznym zespole •elastyczne godziny pracy •zdobycie cennego doświadczenia zawodowego