Praca - Pracownik biurowy w dziale IT

Branża: Administracja biurowa, Nowe technologie / IT
Dodano: 2017-09-22
Lokalizacja: Wrocław
Wygasa: 2017-10-22
Praca

Pracownik biurowy w dziale IT

Opis stanowiska

Jeżeli jesteś studentem lub absolwentem i ...:

• poszukujesz pracy na 3/4 bądź cały etat w oparciu o umowę zlecenie; • jesteś gotowy na zdobycie doświadczenia zawodowego w prestiżowej ogólnopolskiej firmie;
• posiadasz wysokie umiejętności interpersonalne oraz jesteś rzetelny i skupiony na osiąganiu celów.

Wymagania

Do Twoich zadań będzie należało:

• przeprowadzanie wstępnej obróbki danych; • praca związana z przetwarzaniem ofert przetargowych na leki i środki farmaceutyczne;
• współpraca z analitykami, programistami, testerami i operacyjnymi użytkownikami systemu;
• przygotowanie danych pod późniejsze analizy;
• dbanie o jakość danych;
• możliwość zapoznania się z dokumentacją przetargową szpitali oraz hurtowni farmaceutycznych składających oferty przetargowe;
• aktywny udział w udoskonalaniu systemu informatycznego firmy.

Oferujemy

Poszukujemy osobę, która:

• jest dyspozycyjna do pracy na ¾ bądź cały etat;
• posiada zdolność analitycznego myślenia;
• wyróżnia się znajomością narzędzi MS Office;
• jest kreatywna w rozwiązywaniu problemów;
• posiada umiejętność dobrej organizacji czasu pracy;
• jest zorientowana na realizację celów i zadań.