Praca - Młodszy Specjalista ds. finanowych/administracyjnych

Branża: Finanse / Ekonomia, Księgowość / Audyt / Podatki, Doradztwo / Konsulting, Instalacja / Utrzymanie / Serwis
Dodano: 2017-09-15
Lokalizacja: Łódź
Wygasa: 2017-10-15
Praca

Młodszy Specjalista ds. finanowych/administracyjnych

Obowiązki:

  • Wspieranie działu finansowego w obowiązkach administracyjnych
  • Kontrola kosztów
  • Pomoc przy sporządzaniu raportów i analiz finansowych
  • Prowadzenie sprawozdawczości

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia, zarządzanie
  • Umiejętność analitycznego myślenia, podejmowania decyzji
  • Wysoka komunikatywność i terminowość
  • Bardzo dobra znajomość excela

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Dofinansowanie pakietu sportowego Fit Profit
  • Możliwość ubezpieczenia Grupowego
  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)
  • Bony świąteczne
  • Szczepienia przeciwko grypie
  • PELION WELLNESS PROGRAM - program wspierający zdrowy tryb życia