Praca - Księgowy w Dziale Rachunkowości Detalicznej

Branża: Administracja biurowa, Finanse / Ekonomia, Księgowość / Audyt / Podatki, Zakupy
Dodano: 2017-09-22
Lokalizacja: Łódź
Wygasa: 2017-10-22
Praca

Księgowy w Dziale Rachunkowości Detalicznej

Zakres obowiązków kandydata:

  • Weryfikacja oraz księgowanie wyciągów bankowych,
  • Wprowadzanie i wysyłanie przelewów
  • Księgowanie kompensat wystawianych przez kontrahentów powiązanych i niepowiązanych
  • Uzgadnianie kont rozrachunków z dostawcami i odbiorcami,
  • Wystawianie i uzgadnianie sald zobowiązań i należności z kontrahentami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowany kierunek ekonomiczny/finansowy)
  • Umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Komunikatywność, wysokie umiejętności organizacyjne oraz pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dokładność, skrupulatność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w gronie specjalistów chętnie dzielących się wiedzą i wsparciem w pracy
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Pakiet PULS - prywatna opieka medyczna
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego
  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)
  • PELION WELLNESS PROGRAM - program wspierający zdrowy tryb życia
  • Świadczenia okolicznościowe z ZFŚS