Praca - ASYSTENT W DZIALE KADR I PŁAC

Branża: Administracja biurowa, Finanse / Ekonomia, Human Resources, Transport / Logistyka
Dodano: 2017-09-22
Lokalizacja: Łódź
Wygasa: 2017-10-22
Praca

ASYSTENT W DZIALE KADR I PŁAC

Zadania realizowane na stanowisku to m.in.:

  • Wystawianie umów o pracę, prowadzenie dokumentacji pracowniczej m. in. akt osobowych, wystawianie skierowań na badania lekarskie, raportowanie stanu akt osobowych.
  • Wprowadzanie danych nowo zatrudnionych pracowników do elektronicznej bazy danych i jej aktualizacja.
  • Wystawianie umów cywilnoprawnych, wprowadzanie i aktualizacja danych osób wykonujących pracę na podstawie umów cywilnoprawnych w elektronicznej bazie danych.
  • Przygotowywanie deklaracji zgłoszeniowych i aktualizacyjnych w ZUS oraz ich wysyłka.
  • Wstępna weryfikacja ewidencji czasu pracy.
  • Dystrybucja wewnętrzna korespondencji przychodzącej i wychodzącej.
  • Przygotowywanie kserokopii dokumentów i formularzy na potrzeby Działu Kadr i Płac.
  • Archiwizacja dokumentów kadrowych i płacowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego - ekonomia, finanse lub pokrewne
  • Znajomości obsługi komputera - mile widziana praktyczna znajomość systemów MS WORD i EXCEL
  • Komunikatywności oraz umiejętności współpracy w dużym i dynamicznym zespole
  • Otwartości na zmiany
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy Z podobnym zakresem obowiązków

Oferujemy:

  • Stabilne pełnoetatowe zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w gronie specjalistów chętnie dzielących się wiedzą i wsparciem w pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Pakiet PULS - prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)
  • PELION WELLNESS PROGRAM - program wspierający zdrowy tryb życia
  • Świadczenia okolicznościowe z ZFŚS
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań