Praca - Asystent działu

Branża: Administracja biurowa, Finanse / Ekonomia, Human Resources, Obsługa Klienta / Call Center
Dodano: 2017-09-22
Lokalizacja: Łódź
Wygasa: 2017-10-22
Praca

Asystent działu

Podstawowe obowiązki:

  • Bieżące wsparcie Kadry Managerskiej, działów oraz Spółek zależnych Pelion S.A.
  • nadzór i zarządzanie kalendarzem spotkań Dyrekcji Pelion S.A.
  • Sporządzanie pism, prezentacji, zestawień dla Kadry Managerskiej
  • Koordynacja podróży służbowych
  • Zapewnienie właściwego obiegu informacji i dokumentacji
  • Organizacja, koordynacja i obsługa spotkań biznesowych
  • Koordynacja przepływu informacji pomiędzy komórkami organizacyjnymi
  • Administracyjne wsparcie działań wewnątrzfirmowych
  • Realizacja niestandardowych zadań

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
  • Biegłość w Pakiecie Office oraz obsłudze typowych programów biurowych
  • Umiejętność doskonałej organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu; szybkie reagowanie na zaistniałe sytuacje
  • Operatywność, duża samodzielność w działaniu
  • Doskonała komunikacja i łatwość nawiązywania kontaktów z osobami na różnych szczeblach zarządzania
  • Odpowiedzialność, terminowość i dbałość o szczegóły
  • Umiejętność współpracy w zespole, pozytywne nastawienie
  • Lojalność, etyka zawodowa, wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Pracę w trybie zmianowym (7:00-18:00 h)
  • Ciekawą, stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Opiekę medyczną
  • Dofinansowanie pakietu sportowego Fit Profit
  • Możliwość ubezpieczenia Grupowego
  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)
  • Szczepienia przeciwko grypie
  • Bony świąteczne