Praca - Inżynier serwisu

Branża: Instalacja / Utrzymanie / Serwis, Przemysł / Produkcja
Dodano: 2017-11-08
Lokalizacja: Elbląg
Wygasa: 2017-12-13

Firma Partner Serwis świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego serwisu przemysłowego. Oferowane usługi wykonywane są zarówno w warsztatach Partner Serwis, jak i bezpośrednio u Klientów. Działamy na rynku od 2002 roku. Obecnie jest to 6 oddziałów świadczących serwis przemysłowy i zatrudniających około 500 osób.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER SERWISU

(Elbląg, Legnica)

 ZADANIA:

  • wsparcie procesów serwisowych, rozwiązywanie problemów technicznych,
  • opracowywanie ofert na realizowane zakresy serwisowe,
  • opracowywanie oraz wprowadzanie zmian w istniejącej już dokumentacji,
  • współpraca z działem serwisu przy realizacji projektów.

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne – INŻNIER MECHANIK LUB INŻNIER ELEKTRYK,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość programu AUTOCAD oraz MS OFFICE,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość metrologii (pomiary maszyn).

KANDYDATOM PROPONUJEMY:

  • stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • dostęp do wiedzy i doświadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji,
  • 1 zmianowy system pracy,
  • pakiet benefitów (dofinansowanie karty Multisport, wypoczynku, nauki w formie kursów, szkoleń, studiów),
  • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do aplikowania klikacjąc "Aplikuj teraz"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U.2015 r. poz.2135 z późn.zm.)”