Praca - Specjalista ds. kadr i płac w Dziale Usług Kadrowo-Płacowych

Lokalizacja: Warszawa
Wygasa:

Specjalista ds. kadr i płac w Dziale Usług Kadrowo-Płacowych

W związku z dynamicznym rozwojem naszego biura w Warszawie aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie list płac dla pracowników
  • rozliczanie umów cywilno-prawnych
  • prowadzenie administracji personalnej
  • sporządzanie dokumentacji dla ZUS, PDOF, GUS, PFRON
  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy
  • sporządzanie raportów i analiz kadrowo – płacowych
  • współpraca z działem usług księgowych
  • wykonywanie dodatkowych usług kadrowo-płacowych dla klientów
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • min. 2 lat doświadczenia w zakresie samodzielnego naliczania wynagrodzeń i administrowania aktami osobowymi
  • doświadczenia w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobrej praktycznej znajomości przepisów ZUS, prawa podatkowego oraz prawa pracy
  • bardzo dobrej znajomości programu Płatnik
  • umiejętności obsługi systemu: Sage Kady i Płace One Payroll, Enova
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (znajomość j. francuskiego będzie dodatkowym atutem)
  • doskonałej organizacji pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętności pracy w zespole
  • komunikatywności i dużej kultury osobistej

Oferujemy:

  • pracę w najlepszej firmie doradczej w Polsce wg rankingu “Book of Lists 2018/2019”
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • poszerzony pakiet ubezpieczenia Enel-Med
  • ubezpieczenie na życie
  • system kafeteryjny MyBenefit
  • bogatą ofertę aktywności sportowej w ramach karty Multisport
  • możliwość pracy w trybie home office
  • świetną atmosferę w zespole
  • możliwość uczestnictwa w licznych inicjatywach sportowych

Lokalizacja

Warszawa