Praca - Maszynista pojazdów trakcyjnych

Wygasa:

Maszynista pojazdów trakcyjnych

Opis stanowiska

  • prowadzenie pociągów towarowych przy użyciu pojazdów trakcyjnych LOTOS Kolej.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • doświadczenie zawodowe oraz kwalifikacje do wykonywania obowiązków na stanowisku maszynisty elektrycznych i spalinowych pojazdów trakcyjnych,
  • znajomość obowiązujących przepisów i instrukcji,
  • doświadczenie w zakresie budowy i obsługi lokomotyw,
  • wymagane brak przeciwskazań do wykonywania zawodu.

Oferujemy

  • umowę o pracę na preferencyjnych warunkach,
  • bezpłatne kursy i szkolenia uprawniające do wykonywania zawodu wraz z noclegami(poza miejscem zamieszkania),
  • Mobilny System Logistyki Kolejowej – zapewniający pełen dostęp do informacji,
  • pracę z doświadczonymi maszynistami na wysokiej klasy sprzęcie,
  • pełen pakiet benefitów (opieka medyczna, dofinansowanie wczasów, program emerytalny, zniżki na paliwo),
  • konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + premie przewozowe/kwartalne, nagrody roczne i uznaniowe).