Praca - Technolog

Lokalizacja: Kalisz
Wygasa:

Technolog

Miejsce pracy: Kalisz

Nr Ref 46/T/K

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników
  • Pakiet Benefit: Karta Multisport, ubezpieczenie na życie, kurs języka angielskiego, bezpłatny e-learning z języka angielskiego

Zadania:

  • Opracowywanie receptur nowych lodów
  • Udoskonalanie istniejących produktów
  • Nadzór nad projektami rozwojowymi w zakresie nowych produktów
  • Prowadzenie prób technologicznych
  • Opracowywanie stosownej dokumentacji dla klientów poszczególnych działów w firmie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. w dziedzinie technologii żywności, chemii, technologii chemicznej, mikrobiologii)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość procesów technologicznych obszarze produkcji lodowej i spożywczej
  • Doświadczenie w pracy z układami stabilizującymi/zagęstnikami
  • Potwierdzone sukcesy we wprowadzaniu nowych produktów/opracowywaniu nowych receptur
  • Znajomość procesów technologicznych w obszarze produkcji spożywczej
  • Praktyczna znajomość technologii produkcji czekolad będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość technik laboratoryjnych
  • Znajomość systemów jakości (ISO, BRC, IFS)
  • Znajomość prawa żywnościowego
  • Znajomość Ms Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność samodzielnego i skutecznego zarządzania projektami
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność skutecznego działania pod presją czasu