Praca - Specjalista ds. technologii

Lokalizacja: Kalisz
Wygasa:

Specjalista ds. technologii

Miejsce pracy: Kalisz

Nr ref 45/ST/K

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespól współpracowników
  • Pakiet Benefit: Karta Multisport, ubezpieczenie na życie, kurs języka angielskiego, w tym dodatkowo bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej

Obowiązki:

  • Wprowadzanie nowych pozycji asortymentowych do kartoteki towarowej, zakładanie i parametryzowanie indeksów praz formuł w systemie ERP
  • Zakładanie i paramtryzoanie indeksówaz formuł w systemie ERP
  • Przygotowywanie specyfikacji wyrobów gotowych i surowców w systemie ERP
  • Pomoc we wdrażaniu nowych produktow na skalę przemysłową
  • Produkcja prób aboratorium BIR i na linii produkcyjnej
  • Przygotowywanie etykiet dla prób na podstawienych z systemu MB AX
  • Obliczanie wartości odżywczych i deklaracji typu RWS
  • Współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (technologia spożywcza, biotechnologia, chemia spożywcza lub pokrewne)
  • Doświadczenie z systemami klasy ERP (mile widziana znajomość systemu Axapta)
  • Chęć poszerzania wiedzy w zakresie przepisów prawa żywnościowego
  • Umiejętność obsługi Ms Office
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne
  • Dobra organizacja pracy własnej