Praca - Specjalista ds.sprzedaży (dział wsparcia sprzedaży)

Lokalizacja: Łódź
Wygasa:

Specjalista ds.sprzedaży (dział wsparcia sprzedaży)

Miejsce pracy: Łódź ul. Piotrkowska 60

Nr ref 12/SS/L

Zadania:

  • Administracyjna obsługa klientów firmy (sieci handlowe)
  • Sporządzanie raportów i zestawień na bieżące potrzeby firmy oraz klientów
  • Koordynacja procesu reklamacji od klienta
  • Monitorowanie terminowości realizacji zobowiązań klientów
  • Aktywny udział w procesie tworzenia nowych produktów
  • Planowanie sprzedaży oraz analiza realizacji planów

 Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów sprzedażowych będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów typu ERP (np.; SAP, Axapta)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Samodyscyplina i dążenie do rezultatu
  • Samodzielność

 Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego
  • Współpracę z profesjonalnym i sympatycznym zespołem fachowców