Praca - Specjalista ds. planowania i zaopatrzenia

Lokalizacja: Łódź
Wygasa:

Specjalista ds. planowania i zaopatrzenia

Miejsce pracy: Łódź

Nr ref 23/SPiZ/2018

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Współpracę z profesjonalnym i sympatycznym zespołem fachowców
  • Pakiet benefit: karta Multisport, ubezpieczenie na życie, kurs języka angielskiego

Zadania:

  • Bieżąca analiza potrzeb wynikających z planu sprzedaży
  • Tworzenie planów produkcyjnych (tygodniowych, miesięcznych, rocznych) w oparciu o: plan sprzedaży, stany magazynowe, zamówienia sprzedaży oraz bieżącą produkcję
  • Optymalizacja planów produkcyjnych
  • Zapewnienie dostępności wyrobów gotowych pod bieżącą sprzedaż
  • Tworzenie analiz produkcyjnych i sprzedażowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Doskonała umiejętność obsługi programu Excel
  • Znajomość systemów typu ERP (mile widziana znajomość systemu Axapta lub SAP)
  • Umiejętność zdobywania danych i przekształcania ich zgodnie z bieżącymi potrzebami
  • Umiejętności analityczne
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole