Laborant

Miejsce pracy: Kalisz

Nr Ref 64/L/K

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie 3 zmianowym
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników
  • Karta Multisport, pakiet dodatkowego ubezpieczenia na życie, kurs języka angielskiego

Zadania:

  • Pobieranie próbek i wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych (mikrobiologicznych i fizyko-chemicznych)
  • Koordynacja wykonywanych badań materiałów i wyrobów gotowych zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • Raportowanie wyników badań oraz ich archiwizacja
  • Analiza krytycznych punktów kontroli na linii produkcyjnej
  • Wspołudział w tworzeniu niezbędnej dokumentacji jakościowej (procedury, instrukcje, specyfikacje)

Wymagania:

    Minimum kierunkowe (technologia żywności, biotechnologia, chemia, mikrobiologia, itp) Doświadczenie na pokrewnym stanowisku mile widziane Doświadczenie zdobyte w branży FMCG będzie dodatkowym atutem Podstawowa wiedza z zakresu standardów i systemów zapewnienia jakości oraz bezpieczeństwa żywności (HACCP, IFS, BRC, itp) Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Ms Office) Zdolności analityczne, solidność oraz dokładność Zaangażowanie i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym