Praca - Kupiec

Lokalizacja: Łódź
Wygasa:

Kupiec

Miejsce pracy: Łódź, ul. Piotrkowska 60

Nr Ref 5/K/L

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia zawodowego
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału przy realizacji ciekawych projektów
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników

Zadania:

  • Kompleksowa realizacja procesów zakupowych w ramach przypisanej kategorii
  • Prowadzenie skutecznych negocjacji handlowych z dostawcami
  • Monitorowanie rynku potencjalnych dostawców w celu optymalizacji wydatków związanych z zakupami
  • Zapewnienie dostępności surowców do produkcji
  • Uczestnictwo w projektach dotyczących nowych produktów
  • Przygotowywanie raportów, zestawień, kalkulacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku
  • Wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność szybkiego  i elastycznego reagowania w sytuacjach trudnych
  • Komunikatywność, inicjatywa, zaangażowanie
  • Znajomość j.angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie- warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office (w szczególności Ms Excel)