Praca - ​Administrator Systemów

Lokalizacja: Kraków
Wygasa:

​Administrator Systemów

  • dobrze znasz systemy operacyjne z rodziny Linux
  • masz wiedzę na temat budowy i konfiguracji serwerów (np. HTTP, Cache, Poczta, DNS), popartą praktycznym doświadczeniem
  • posiadasz umiejętność wsparcia pracy administratora z wykorzystaniem Python, Shell, Awk
  • masz doświadczenie w wykorzystaniu rozwiązań klasy "configuration management" (Ansible, SaltStack, Chef, Puppetbędą dodatkowym atrybutem)
  • interesujesz się zagadnieniami Cloud, CDN, High Availability, Backup, Monitoring, Tuning, Bezpieczeństwo
  • znasz architekturę serwisów internetowych, relacyjnych baz danych i języka sql, baz sql,
  • nie są ci obce zagadnienia związane z tworzeniem stron WWW (php, html, javascript, itp.)
  • lubisz i potrafić współpracować z zespołem
  • posługujesz się językiem angielskim

Zakres obowiązków:

  • bieżąca administracja powierzonymi systemami
  • udział w pracach rozwojowych oraz modernizacyjnych
  • projektowanie i realizacja nowych środowisk dla usług
  • diagnozowanie i usuwanie awarii
  • współpraca z innymi zespołami IT (administratorzy systemów, developerzy) oraz klientami korzystającymi z usług IT

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • bezpośredni wpływ na decyzje technologiczne i rozwojowe w systemach IT Grupy Bauer
  • możliwość zarządzania środowiskami złożonymi z setek serwerów! Będziesz pracował z nowoczesną i rozbudowaną infrastrukturą dostarczającą usługi dla milionów użytkowników
  • pracę w doświadczony zespole, chętnie dzielącym się wiedzą
  • niekorporacyjną atmosferę pracy
  • pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej oraz karty multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, owocowe środy)