Praca - Młodszy Specjalista ds. Monitorowania Systemów

Lokalizacja: Kraków
Wygasa:

Młodszy Specjalista ds. Monitorowania Systemów

Opis stanowiska:

  • monitoring wydajności i błędów oraz dostępności podległych systemów,
  • rozwiązywanie zgłaszanych incydentów oraz nadzór nad statusem powstałych,
  • zgłoszeń w zakresie systemów IT zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • raportowanie dostępności systemów,
  • zarządzanie kontami i dostępami systemów informatycznych,
  • profesjonalna pomoc i reagowanie na problemy zgłaszane przez polskich i zagranicznych Klientów,

Wymagania:

  • znajomość zagadnień związanych z monitoringiem systemów, sieci i urządzeń,
  • dobra znajomość zagadnień sieciowych w tym wiedza z zakresu protokołu TCP/IP,
  • doświadczenie w administracji systemami Linux,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub ostatnie lata studiów,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej w trybie 24/7,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2,
  • chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniami z zespołem,

Mile widziane:

  • praktyczna znajomość administracji serwerami Zabbix, Postfix, Apache, NGINX, MySQL, PostgreSQL,
  • umiejętność programowania w językach skryptowych (bash),
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zespół wspierających się i uzupełniających ludzi,
  • dofinansowaną opiekę medyczną i kartę Multisport,
  • ogromne pole do rozwoju,