Praktyka/Staż - Oferta stażu

Lokalizacja: Lublin
Wygasa: 2018-02-04
Praktyka/Staż

Oferta stażu


Osobom, które ukończyły kierunki techniczne oferujemy możliwość nabycia praktycznej wiedzy z zakresu projektowania i konstrukcji maszyn, automatyki przemysłowej, obróbki skrawaniem czy prefabrykacji szaf sterowniczych. 

Chemicy mogą zgłębiać wiedzę odnośnie bezpieczeństwa chemicznego, zastosowania rozporządzenia REACH, kontroli jakości, metod oczyszczania powierzchni oraz zjawisk zachodzących w procesie mycia z udziałem ultradźwięków.

Pozostałym osobom oferujemy możliwość rozwoju w zakresie marketingu i sprzedaży, księgowości, HR czy administracji.

Jeżeli jesteś zainteresowany zdobyciem pierwszych doświadczeń zawodowych i praktycznych umiejętności,  jeśli chcesz wkroczyć na rynek pracy mając już pewien bagaż doświadczeń i osiągnieć,  zapoznaj się ze specyfiką naszej firmy oraz wybierz odpowiednią dla Ciebie ofertę lub prześlij swoje CV na adres [email protected] Prosimy o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę GT85 Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb zarówno obecnej jak i przyszłych rekrutacji związanych ze stażami lub ofertami pracy. Przyjmuję do wiadomości i akceptuję, że administratorem danych osobowych jest GT85 Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie (20-210 ), ul. Tokarska 9B. Dane zbierane są dla potrzeb staży oraz rekrutacji. Mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest wymagane. Podanie innych danych osobowych przez kandydata jest dobrowolne. Jednocześnie potwierdzam, że przekazane przeze mnie dane są prawdziwe i rzetelne.

Aplikuj teraz