Praca - Kupiec

Lokalizacja: Opatówek
Wygasa:

Kupiec

Opis stanowiska

  • analizę i weryfikację zapotrzebowań,
  • dokonywanie zakupu pod potrzeby produkcyjne
  • analizowanie rynku i wyszukiwanie nowych źródeł dostawców,
  • składanie zapytań ofertowych do potencjalnych usługodawców i dostawców,
  • weryfikację ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy,
  • koordynowanie procesu pełnej realizacji zamówień,
  • utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi,
  • współpracę z różnymi działami wewnątrz firmy
  • tworzenie i realizację budżetów zakupowych
  • przeprowadzanie auditów u dostawców

Wymagania

  • wykształcenia wyższego
  • min. 2 lata doświadczenia w zakupach lub ew. w sprzedaży.
  • asertywności i umiejętności rozwiązywania problemów,
  • umiejętności prowadzenia negocjacji oraz kreatywności
  • umiejętności pracy w zespole
  • otwartości na rozwój osobisty oraz samodoskonalenie
  • dobrej znajomości programów pakietu MS Office (Excel, Word i Outlook)
  • prawa jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość obsługi SAP.

Oferujemy

  • możliwość zdobywania doświadczeń w firmie będącej jednym z liderów na rynku FMCG
  • samodzielność i wpływ na kształt swojej pracy,
  • pakiet benefitów w tym prywatną opiekę medyczną, kartę MulitSport
  • standardowe narzędzia pracy (notebook, telefon komórkowy).