Praca - Product Owner (New Venture)

Dodano:
Lokalizacja: Warszawa
Wygasa:
Product Owner
(New Venture).

Grupa Absolvent jest drugą w Polsce najszybciej rozwijającą się firmą technologiczną w rankingu Deloitte Technology Fast 50 (październik 2017). Jesteśmy czołową firmą z branży HR wspierającą pracodawców w znajdowaniu najlepszych kandydatów na rynku

Prowadzimy platformę rekrutacyjną Absolvent.pl, organizujemy największe targi pracy i praktyk w Polsce Absolvent Talent Days oraz największą konferencję programistyczną Code Europe. Prowadzimy także firmę Absolvent Consulting zajmującą się doradztwem strategicznym w zakresie Employer Brandingu oraz rekrutacji.

Rozwijamy Kiwi Jobs - #1 aplikacja rekrutacyjna w Warszawie, która umożliwia znalezienie pracy w okolicy już w kilka godzin, z dostępem do pełnej informacji o stawkach godzinowych i swobodnego czatu z pracodawcą.

Naszym najnowszym przedsięwzięciem jest Futu Planners - pierwsze w Polsce wydarzenia dla uczniów i absolwentów szkół średnich. Futu Planners to początek dużych zmian na rynku pracy, do którego dołącza właśnie pokolenie generacji Z.

Odmieniamy HR-ową rzeczywistość na lepsze, dlatego szukamy osoby, która dołączy do naszego nowego zespołu i rozpocznie tworzenie produktu od podstaw. Jeśli wiesz, że dasz radę sprostać naszym oczekiwaniom - odpowiedzialność należy do Ciebie! ;)

Jako Product Owner będziesz mieć kluczowy wpływ na kształtowanie strategii oraz budowę innowacyjnego produktu. Będziesz aktywnie uczestniczyć we wszystkich procesach rozwoju - od burzy mózgów i narodzin pierwszych wizji produktu począwszy, po tworzenie i wspólną pracę z designerami i dev’ami.

To rola dla osób potrafiących podejmować ryzyko. Dla lubiących zmiany i szybkie działanie. Dla życiowych analityków, których każdy krok przybliża do finalizacji projektu.

Jeżeli Ty też uważasz, że nie ma problemów, są tylko wyzwania - praca u nas może być tym, czego poszukujesz.

Jesteś idealnym kandydatem/ką, jeśli:
  • potrafisz myśleć strategicznie - przełożyć strategię na plan operacyjny (Roadmapa) i jesteś mistrzem egzekucji,
  • potrafisz stawiać szczegółowe i precyzyjne wymagania, umiejętnie przekładasz je na user stories,
  • potrafisz pracować z zespołem produktowym, ale także marketingiem orazsprzedażą w taki sposób aby stworzyć najlepszy produkt na świecie,
  • posiadasz doświadczenie w budowaniu produktów technologicznych, mile widziane od 0 do startu (i dalej),
  • jesteś elastyczny/a - potrafisz przyjąć rolę Project Managera, Quality Assurance etc. jeśli sytuacja tego wymaga,
  • komunikujesz się precyzyjnie i klarownie,
  • jesteś urodzonym leaderem - potrafisz efektywnie rozwijać i motywować zespół,
  • jesteś osobą proaktywną, zaangażowaną i przedsiębiorczą - chętnie proponujesz nowe rozwiązania,
  • lubisz pracę w dynamicznym, przedsiębiorczym środowisku,
  • rozumiesz, że drożej czasami wcale nie znaczy lepiej - jesteś osobą analityczną, bazującą na danych.

 Zadania i obowiązki:
  • szczegółowe opracowanie i wdrażanie strategii rozwoju produktu,
  • realizowanie strategii zgodnie z planem operacyjnym przygotowanym przez Ciebie,
  • przygotowanie precyzyjnej i klarownej Roadmapy budowy i rozwoju produktu,
  • koordynowanie powstania i rozwoju produktu od A-Z,
  • przygotowanie go-to-market,
  • ciągła analiza potrzeb użytkowników i potrzeb biznesowych,
  • zarządzanie różnymi kanałami komunikacji wewnątrz firmy w celu upewnienia się, że zespół pracuje efektywnie i realizuje założone cele.

Możesz liczyć na:
  • możliwość tworzenia produktu od "zera",
  • bezpośrednia współpraca z osobami decyzyjnymi,
  • pracę z ambitnymi specjalistami, którzy chcą zbudować najlepszy możliwy produkt,
  • miejsce, gdzie dobrze wykonana praca i zaangażowanie są doceniane,
  • pracę w firmie, która szybko rośnie i da Ci możliwość urosnąć razem z nią,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne i dofinansowanie do Karty Multisport,
  • klimatyczne biuro, dobrą kawę i świeże owoce,
  • sprzęt Twojego wyboru.

Brzmi interesująco? Wiemy! Aplikuj i dołącz do naszej AbsoRodziny!