Praca - Product Owner

Dodano: 2017-10-09
Lokalizacja: Warszawa
Wygasa: 2018-02-28
Praca
Product Owner.

Chcesz tworzyć strategię rozwoju produktów Absolvent.pl? Doskonale! Poszukujemy odpowiedzialnego, samodzielnego i przedsiębiorczego analityka z zamiłowaniem do nowych technologii. Praca na tym stanowisku będzie wymagała umiejętności rozumienia celów biznesowych oraz zręczności w godzeniu wielu perspektyw, w celu wypracowania spójnej wizji oraz optymalnej współpracy z multidyscyplinarnym zespołem.

Kilka słów o nas:

Jesteśmy liderem rekrutacji studentów i młodych absolwentów w Polsce. Prowadzimy platformę rekrutacyjną Absolvent.pl, organizujemy największe targi pracy i praktyk w Polsce Absolvent Talent Days oraz największą konferencję programistyczną Code Europe. Współpracujemy z większością firm z listy TOP 500 w Polsce. Tworzymy nową jakość profesjonalnych produktów dla przedstawicieli działów HR oraz marketingu czołowych polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Naszym najnowszym produktem jest super praktyczna aplikacja Kiwi Jobs, która umożliwia znalezienie  pracy dorywczej już w 48h!

Zadania i obowiązki:
  • szczegółowe przygotowywanie i wdrażanie strategii rozwoju produktu,
  • bieżąca analiza rynku i działań konkurencji,
  • stworzenie precyzyjnej i klarownej Roadmapy budowy i rozwoju produktu,
  • zarządzanie harmonogramem działań i priorytetów oraz konsekwentne wdrażanie,
  • ciągła analiza potrzeb użytkowników i założeń biznesowych,
  • zarządzanie zróżnicowanymi kanałami komunikacji wewnątrz firmy, mającymi na celu monitorowanie efektywności pracy zespołu.

Jesteś idealnym kandydatem/ką, jeśli:

  • jesteś mistrzem egzekucji i wiesz jak przełożyć strategię na plan operacyjny (Roadmapa),
  • potrafisz stawiać precyzyjne wymagania oraz umiejętnie przekładasz je na user stories,
  • potrafisz pracować z zespołem produktowym, marketingiem i sprzedażą tak, by tworzyć najlepszy produkt na świecie,
  • posiadasz doświadczenie w budowaniu produktów technologicznych,
  • jesteś elastyczny/a i łatwo wchodzisz w nowe role - od Project Managera przez Quality Assurance itd... jeśli sytuacja tego wymaga,
  • komunikujesz rzeczowo i precyzyjnie,
  • jesteś urodzonym liderem - potrafisz efektywnie rozwijać i motywować zespół,
  • jesteś osobą proaktywną, zaangażowaną i przedsiębiorczą - chętnie proponujesz nowe rozwiązania,
  • lubisz pracę w dynamicznym, przedsiębiorczym środowisku,
  • jesteś osobą analityczną, bazującą na danych (rozumiesz, że drożej nie zawsze znaczy lepiej).

Możesz liczyć na:
  • bezpośrednią współpracę z osobami decyzyjnymi,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która ceni proaktywność każdego pracownika,
  • udział w tworzeniu strategii i realny wpływ na rozwój projektu,
  • pracę z ambitnymi specjalistami, którzy dążą do stworzenia najlepszego produktu na rynku,
  • konkurencyjne wynagrodzenie, dopasowane do Twoich umiejętności i doświadczenia  (7.000 - 10.000 zł),
  • prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • dofinansowanie do Karty Multisport,
  • sprzęt do Twojego wyboru.

Co więcej?
Wiele zależy od Ciebie i Twoich ambicji, a tymczasem:

dorzucamy fajne biuro w stylu loft, kartę multisport oraz hulajnogę, piłki gimnastyczne czy Xboxa dla odrobiny relaksu, by wciąż nakręcać się do pracy :)

Brzmi dobrze? Aplikuj przez nasz formularz, klikając w “Aplikuj”.

Powodzenia!