Praca - Elektryk Zmianowy w Dziale Utrzymania Ruchu

Branża: Inżynieria / Konstrukcje
Dodano: 2017-05-22
Lokalizacja: łódzkie
Wygasa: 2017-06-26
Praca

Euroglas Polska poszukuje pracownika na stanowisko:

Elektryk Zmianowy

Zakres obowiązków:

  • zapewnianie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • konserwacja i naprawa maszyn oraz urządzeń elektrycznych i elektronicznych
  • szybkie i sprawne usuwanie usterek powstałych na linii produkcyjnej

Kwalifikacje:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu elektrycznym
  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w utrzymaniu ruchu firmy produkcyjnej
  • znajomość układów: pneumatycznych, hydraulicznych
  • posiadanie ważnych uprawnień SEP do 1kV mile widziane do 15kV
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • wysoka motywacja do pracy i umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane zaświadczenia kwalifikacyjne uprawniające do: pracy na wysokości, kierowania wózkiem widłowym, sterowania suwnicą z poziomu roboczego
  • dodatkowym atutem będzie znajomość sterownika SIEMENS S7

Oferujemy:

  • pracę w firmie o niskiej fluktuacji rocznej
  • szkolenia kierunkowe
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji, klikając przycisk "Aplikuj Teraz".