Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Praca - Projektant branży torowej/srk

Lokalizacja: Warszawa
Wygasa:

Projektant branży torowej/srk


Egis Poland (reprezentująca w Polsce Grupę Egis) – firma działająca na rynku polskim od 20 lat, współpracująca zarówno z klientami z sektora publicznego, jak i prywatnego, świadcząca profesjonalne usługi inżynierskie i konsultingowe w zakresie przygotowania i realizacji projektów w sektorze transportu publicznego, drogowego, kolejowego, lotniczego, gospodarki wodno-ściekowej i środowiska naturalnego, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

PROJEKTANT BRANŻY TOROWEJ / SRK (Sterowanie Ruchem Kolejowym)
Nr ref.: PRACA – PBT/SRK/WWA

Miejsce pracy: Warszawa
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

- pełnienie funkcji projektanta branży torowej/SRK - wykonywanie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy inżynierskiej oraz oczekiwaniami Klienta - koordynowanie pracy Asystentów

Wymagania:


- wykształcenie wyższe techniczne
- uprawnienia projektowe w specjalności torowej/SRK
- minimum pięcioletnie doświadczenie w projektowaniu w wyżej wymienionej specjalności
- bardzo dobra znajomość specjalistycznych programów:AUTOCAD, MicroStation (RailTrack/ InRoads)
- znajomość języka angielskiego

Oferujemy:


- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
- możliwość rozwoju i awansu zawodowego
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

EGIS Poland Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa
email:
[email protected] z dopiskiem „PBT/SRK/WWA”
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych, w tym moim życiorysie i liście motywacyjnym, przez Egis Poland Sp. z o.o. (ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa) dla celów rekrutacji na potrzeby spółek z grupy Egis oraz udziału w dalszych procesach rekrutacji. Zostałem poinformowany, że Administratorem moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych jest Egis Poland Sp. z o.o. (ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa). Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz udziału w dalszych procesach rekrutacji na potrzeby spółek z grupy Egis. Przetwarzanie danych osobowych w zakresie podanym w art. 221§ 1 Kodeksu Pracy odbywa się w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest obowiązkowe. Przetwarzanie innych, podanych przeze mnie danych osobowych odbywa się na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody. Podanie pozostałych danych, innych niż wymienionych w art. 221§ 1 Kodeksu Pracy jest dobrowolne, ale niezbędne dla osiągnięcia wskazanego celu. Przysługuje mi prawo do dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Powyżej wyrażona zgoda może zostać przeze mnie odwołana w każdym czasie. Moje dane będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacji, jednak nie dłużej niż 10 lat. Dodatkowo, będą mogły być przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń związanych z przetwarzaniem danych osobowych w celach określonych powyżej. Przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.”
Aplikuj teraz