Praca - Analityk rozwiązań bi

Lokalizacja: Poznań
Wygasa:

Analityk rozwiązań bi

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie rozwiązań informatycznych w obszarze controllingu oraz analityki biznesowej,
    • przygotowywanie analiz biznesowych,
    • projektowanie rozwiązań,
    • konfiguracja systemu analityczno-raportowego,
  • prowadzenie szkoleń, warsztatów oraz prezentacji produktowych,
  • wsparcie powdrożeniowe klientów w zakresie użytkowania i rozwoju rozwiązań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne),
  • wiedza z zakresu controllingu, budżetowania, rachunkowości zarządczej oraz finansów przedsiębiorstw,
  • rozumienie zagadnień informatycznych,
  • umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się,
  • zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do wyjazdów służbowych w Polsce i za granicą,
  • dodatkowym atutem będzie bardzo dobra znajomości języka niemieckiego w mowie i w piśmie.

Oczekiwania:

oczekujemy ofert od kandydatów zarówno z doświadczeniem dla określonych przez nas wymagań, jak i osób o mniejszym doświadczeniu, dla których praca w obszarze analityka rozwiązań IT dla bankowości może być wybraną ścieżką rozwoju.

Oferujemy:

  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i zdefiniowania indywidualnej ścieżki kariery,
  • ciekawe projekty w dynamicznie rozwijającej się branży finansowej,
  • udział w prestiżowych przedsięwzięciach międzynarodowych
  • szkolenia prowadzone wewnętrznie i zewnętrznie,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania,
  • pracę w zespołach z doświadczeniem biznesowym i projektowym,
  • interesujące wyzwania i zdobycie doświadczenia,
  • imprezy integracyjne i eventy budujące dobre relacje w zespołach.

Oferty (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres:
DomData AG Sp. z o.o., Aleje Solidarności 46,
61-696 Poznań
lub e-mailem [email protected].