Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Praca - Asystent w dziale Audytu - Bachelor Track

Lokalizacja: Warszawa
Wygasa:
Deloitte. I kropka. W centrum kariery.
Asystent w dziale Audytu - Bachelor Track
Miejsce pracy Warszawa

Kogo szukamy

Kończysz licencjat lub studia inżynierskie? Nabierz doświadczenia! Potem zdecydujesz co dalej.

Jesteś osobą, na której zgłoszenie czekamy, jeśli:

  • w tym roku akademickim (2017/2018) kończysz studia licencjackie lub inżynierskie (dowolnego kierunku studiów) i od października 2018 jesteś w pełni dyspozycyjny
  • jesteś ambitny i otwarty na nowe wyzwania
  • umiesz i lubisz pracować w zespole
  • bardzo dobrze znasz MS Office i j. angielski
  • znajomość podstaw rachunkowości będzie dodatkowym atutem.


Twoja przyszła rola

Stanowisko Asystent w dziale Audytu wiąże się z podjęciem dynamicznej pracy w środowisku specjalistów i wymaga od kandydata pełnej dyspozycyjności, ze względu na projektowy, a często również wyjazdowy charakter pracy.

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.
Audyt.Zajmujemy się badaniem sprawozdań finansowych, oceniamy kondycję finansową organizacji i usprawniamy działania firmy.
 
Dołącz do naszego zespołu Audytu. Razem tworzymy skuteczną drużynę indywidualności z pasją do tego, co robimy w życiu zawodowym i osobistym. Wielu z nas zaczynało przygodę z Deloitte od płatnych praktyk czy Akademii Biznesu.  
Aplikuj teraz