Praca - Starszy Konsultant w zespole TAX M&A

Lokalizacja: Warszawa
Wygasa: 2018-02-11
Praca

Starszy Konsultant w zespole TAX M&A

Opis stanowiska:

  • prowadzenie projektów w obszarze podatkowym due diligence przy fuzjach i przejęciach wiodących firm o zasięgu lokalnym i międzynarodowym,
  • analiza zagadnień w zakresie międzynarodowego prawa podatkowego,
  • doradztwo podatkowe dla klientów spółki, szczególnie w zakresie podatku od osób prawnych,
  • udział i samodzielne przeprowadzanie przeglądów podatkowych w zakresie podatku dochodowego w różnych branżach, w szczególności branży nieruchomości,
  • mentoring i coaching pracowników niższego szczebla,
  • aktywność w zakresie identyfikacji możliwości sprzedażowych.

Profil kandydata:

  • 3-4 letnie w pracy w doradztwie podatkowym w zakresie transakcji M&A,
  • praktyczna wiedza i doświadczenie w stosowaniu przepisów prawa podatkowego, w szczególności z zakresu M&A,
  • bardzo dobra znajomość podatku CIT oraz VAT; mile widziana znajomość zasad dotyczących opodatkowania restrukturyzacji,
  • wykształcenie wyższe,
  • aktywne budowanie relacji z klientami,
  • staranność i terminowość, zaangażowanie i profesjonalizm w działaniu,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • tytuł Doradcy Podatkowego będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w sporządzaniu opinii oraz przygotowywaniu różnego rodzaju dokumentacji z zakresu prawa podatkowego zarówno w języku polskim jak i angielskim,
    • umiejętność współpracy z innymi pracownikami oraz dbałość o atmosferę pracy w zespole,
    • poczucie odpowiedzialności za wykonaną pracę,
    • innowacyjność, chęć poszukiwania nowych rozwiązań,
    • zaangażowania, nastawienia na realizację postawionych celów,
    • doskonałych umiejętności organizacyjnych,
    • terminowości i skrupulatności.

Oferujemy:

  • pracę nad ciekawymi i rozwijającymi projektami które,  pozwalają pogłębić doświadczenie oraz rozwój w danej dziedzinie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • krajowe i zagraniczne szkolenia merytoryczne oraz rozwijające umiejętności biznesowe,
  • jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery,
  • atrakcyjny pakiet socjalny, a w tym m.in. karta multisport, prywatna opieka medyczna, zabiegi masażu oraz rehabilitacji w siedzibie firmy, „owocowe poniedziałki oraz środy”, świeży sok,
  • przyjazną atmosferę pracy, w tym m.in. wyjazdy integracyjne, spotkania okolicznościowe, wyjścia zespołowe.