Praca - Konsultant w zespole TAX M&A

Lokalizacja: Warszawa
Wygasa: 2018-02-16
Praca

Konsultant w zespole TAX M&A

Opis stanowiska:

  • analiza zagadnień w zakresie międzynarodowego prawa podatkowego,
  • udział w transakcjach M&A (w szczególności badanie due diligence, wsparcie podatkowe w przeprowadzonej transakcji, analiza konsultacji podatkowej transakcji),
  • doradztwo podatkowe dla klientów spółki, szczególnie w zakresie podatku od osób prawnych,
  • udział i samodzielne przeprowadzanie przeglądów podatkowych w zakresie podatku dochodowego w różnych branżach, w szczególności branży nieruchomości,
  • mentoring i coaching pracowników niższego szczebla,
  • aktywność w zakresie identyfikacji możliwości sprzedażowych.

Profil kandydata:

  • 1-2 letnie w pracy w doradztwie podatkowym w zakresie transakcji M&A,
  • praktycznej znajomości przepisów prawa podatkowego, w szczególności z zakresu M&A,
  • doświadczenia w sporządzaniu opinii oraz przygotowywaniu różnego rodzaju dokumentacji z zakresu podatków zarówno w języku polskim jak i angielskim,
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość),
  • chęć dalszego rozwoju osobistego w obszarze doradztwa podatkowego,
  • umiejętności posługiwania się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym,
  • bardzo dobrej znajomości MS Office (MS Excel, MS Word),
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • umiejętności efektywnej pracy w zespole,
  • terminowości i skrupulatności.

Oferujemy:

  • pracę nad ciekawymi i rozwijającymi projektami które,  pozwalają pogłębić doświadczenie oraz rozwój w danej dziedzinie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • młody zespół nastawiony na współpracę oraz dzielenie się wiedzą,
  • rozwój zawodowy:  m.in. system szkoleń adekwatny do zajmowanego stanowiska i ścieżki kariery,
  • atrakcyjny pakiet socjalny, a w tym m.in. karta multisport, prywatna opieka medyczna, zabieg masażu oraz rehabilitacji w siedzibie firmy, „owocowe poniedziałki oraz środy”, świeży sok,
  • przyjazną atmosferę pracy, w tym m.in. wyjazdy integracyjne, spotkania okolicznościowe, wyjścia zespołowe.