Praca - Grafik Komputerowy

Branża: Grafika / Fotografia / Sztuka
Dodano: 2017-06-01
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wygasa: 2017-07-06
Praca
Opis obrazka

Opis stanowiska:

  • opracowywanie materiałów reklamowych i informacyjnych na potrzeby firmy.

Wymagania:

  • obsługa programów graficznych:  Adobe Photoshop, Corel Draw, In Design (mile widziany Adobe After Effect),
  • doświadczenie w pracy na stanowisku grafika komputerowego,
  • portfolio własnych prac,
  • dokładność, systematyczność,
  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja własnej pracy,
  • wykształcenie min. Średnie.

W zamian oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • bezcenne doświadczenie,
  • szkolenia w siedzibie firmy,
  • możliwość awansu,
  • realizację własnych projektów,
  • jasno określone cele i zadania,
  • energiczny i pełen pomysłów zespół,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w czołowej firmie w branży z ugruntowaną pozycja na rynku.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycik "Aplikuj teraz".