Praca - Zastępca głównego technologa

Branża: Przemysł / Produkcja, Badania i Rozwój, Doradztwo / Konsulting, Usługi Prawnicze
Dodano: 2017-09-22
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Wygasa: 2017-10-22
Praca

Zastępca głównego technologa

O NAS:

  • Ponad 28 lat doświadczenia w tworzeniu produktów ceramicznych o niepowtarzalnym wzornictwie i najwyższej jakości,
  • Ponad 1600 zatrudnionych pracowników,
  • 5 nowoczesnych zakładów produkcyjnych,
  • Laureat licznych nagród – Red Dot Design Award, Dobry Design 2016, Mecenas Łódzkiej Kultury, Wielka Perła Ceramiki UE, Lider Polskiej Gospodarki.

ZADANIA:

  • Nadzór nad przebiegiem procesów technologicznych, jakością dostarczanych surowców oraz jakością półproduktów i wyrobów gotowych.
  • Inicjowanie, rozwijanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych i technicznych do procesu produkcyjnego.
  • Organizacja i nadzór nad pracami laboratorium technologicznego oraz analitycznego.
  • Organizowanie oraz nadzór nad próbami laboratoryjnymi i produkcyjnymi nowych surowców i ocena ich przydatności do produkcji.
  • Analiza procesu produkcji na zgodność z obowiązującym reżimem technologicznym.
  • Analiza wyników badań laboratoryjnych wyrobu gotowego na zgodność z normami.
  • Analiza procesu produkcyjnego pod kątem wykorzystania urządzeń, zużycia surowców i wpływu na środowisko.
  • Przygotowywanie analiz i raportów z prowadzonych prób technologicznych.
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji technologicznej.
  • Wprowadzanie danych technologicznych do systemu IFS.
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników innych pionów i działów.
  • Zamawianie materiałów i urządzeń do badań i prób laboratoryjnych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ceramika, chemia, technologia.
  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z technologią wyrobów ceramicznych, kontrolą jakości lub produkcją ceramiki.
  • Obsługa aplikacji Word, Excel, Outlook na poziomie zaawansowanym.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz zarządzania projektami.
  • Komunikatywność.

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”.
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin.