Praktyka/Staż - Technolog ds. wdrożeń - staż

Branża: Grafika / Fotografia / Sztuka, Doradztwo / Konsulting, Usługi Prawnicze, Przemysł / Produkcja
Dodano: 2017-09-22
Lokalizacja: Opoczno
Wygasa: 2017-10-22
Praktyka/Staż

Technolog ds. wdrożeń - staż

ZADANIA:

  • Uczestniczenie w prowadzonych pracach projektowo-wdrożeniowych nowych produktów.
  • Uczestniczenie w opracowywaniu koncepcji wykonania prototypu nowego wzoru we współpracy z Menedżerem Produktu i Kierownikiem Komórki Organizacyjnej.
  • Uczestniczenie w wykonywaniu prototypów nowych wzorów i analiza badań laboratoryjnych.
  • Dobieranie niezbędnych materiałów i surowców do prowadzonych wdrożeń.
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej dla prototypów i wzorów wprowadzonych do produkcji.
  • Rejestracja danych w systemach informatycznych dla wdrażanych wzorów (płytki, dekoracje).
  • Dokonywanie korekt graficznych i kolorystycznych grafik.
  • Pomoc przy sporządzaniu sprawozdań, raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne.
  • Bieżące prace administracyjno – biurowe.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki: ceramika artystyczna, plastyka, grafika, wzornictwo, technologiczna chemiczna.
  • Obsługa programów graficznych (Photoshop, Ilustrator, Corel Draw) oraz aplikacji Word, Excel, Outlook na poziomie średniozaawansowanym.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Innowacyjność, kreatywność.
  • Dokładność, sumienność.
  • Komunikatywność, otwartość.

OFERUJEMY:

  • Rozwój kompetencji w obszarze technologicznym.
  • Współpracę z ciekawymi ludźmi o dużej wiedzy i doświadczeniu.
  • Dostęp do najnowszych technologii informatycznych.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Działem Kadr i Płac Ceramiki Paradyż, nr tel. 44) 736 43 82