Praca - Technolog ds. wdrożeń

Branża: Grafika / Fotografia / Sztuka, Przemysł / Produkcja, Doradztwo / Konsulting, Usługi Prawnicze
Dodano: 2017-09-22
Lokalizacja: Opoczno
Wygasa: 2017-10-22
Praca

Technolog ds. wdrożeń

O NAS:

  • Ponad 28 lat doświadczenia w tworzeniu produktów ceramicznych o niepowtarzalnym wzornictwie i najwyższej jakości,
  • Ponad 1600 zatrudnionych pracowników,
  • 5 nowoczesnych zakładów produkcyjnych,
  • Laureat licznych nagród – Red Dot Design Award, Dobry Design 2016, Mecenas Łódzkiej Kultury, Wielka Perła Ceramiki UE, Lider Polskiej Gospodarki.

ZADANIA:

  • Prowadzenie prac projektowo-wdrożeniowych nowych produktów.
  • Współpraca z Menedżerem Produktu i Kierownikiem Komórki Organizacyjnej przy opracowywaniu koncepcji wykonania prototypu nowego wzoru.
  • Wykonywanie prototypów nowych wzorów, analiza badań laboratoryjnych.
  • Nadzorowanie produkcji pierwszej partii nowego produktu.
  • Dobieranie niezbędnych materiałów i surowców do prowadzonych wdrożeń.
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej dla prototypów i wzorów wprowadzonych do produkcji.
  • Rejestracja danych w systemach informatycznych dla wdrażanych wzorów (płytki, dekoracje).
  • Dokonywanie korekt graficznych i kolorystycznych grafik.
  • Sporządzanie sprawozdań, raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki: ceramika artystyczna, plastyka, grafika, wzornictwo, technologiczna chemiczna.
  • Obsługa programów graficznych (Photoshop, Ilustrator, Corel Draw) oraz aplikacji Word, Excel, Outlook na poziomie średniozaawansowanym.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Innowacyjność, kreatywność.
  • Dokładność, sumienność.
  • Komunikatywność, otwartość.

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Refundację kosztów kształcenia.
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę.