Praca - Stanowisko: specjalista ds. zamówień krajowych umowa na zastępstwo

Branża: Sprzedaż, Finanse / Ekonomia, Obsługa Klienta / Call Center, Grafika / Fotografia / Sztuka
Dodano: 2017-09-22
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Wygasa: 2017-10-22

Stanowisko: specjalista ds. zamówień krajowych umowa na zastępstwo

O NAS:

  • Ponad 28 lat doświadczenia w tworzeniu produktów ceramicznych o niepowtarzalnym wzornictwie i najwyższej jakości,
  • Ponad 1600 zatrudnionych pracowników,
  • 5 nowoczesnych zakładów produkcyjnych,
  • Laureat licznych nagród – Red Dot Design Award, Dobry Design 2016, Mecenas Łódzkiej Kultury, Wielka Perła Ceramiki UE, Lider Polskiej Gospodarki.

ZADANIA:

  • Przyjmowanie zamówień od klientów i wprowadzanie ich do systemu.
  • Weryfikacja zamówień przesyłanych drogą elektroniczną.
  • Dokonywanie rezerwacji zamówionego towaru pod przyjęte zamówienia oraz potwierdzanie zamówień.
  • Wystawianie faktur sprzedażowych dotyczących zrealizowanych zamówień.
  • Kontakty telefoniczne z klientami, udzielanie informacji o ofercie produktowej i dostępności towaru.
  • Archiwizacja i kompletacja dokumentów związanych z wysyłką towaru i sprzedażą.
  • Przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych i przekazywanie ich do odpowiednich komórek.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie co najmniej średnie, preferowane ekonomia, handel.
  • Min. pół roku doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą lub obsługą klienta.
  • Obsługa aplikacji Word, Excel, Outlook na poziomie średniozaawansowanym.
  • Komunikatywność.
  • Sumienność i dokładność.
  • Wysoka kultura osobista.

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”.
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin.