Praktyka/Staż - Menedżer eksportu - staż

Branża: Kadra Zarządzająca, Obsługa Klienta / Call Center, Grafika / Fotografia / Sztuka, Sprzedaż
Dodano: 2017-09-22
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Wygasa: 2017-10-22
Praktyka/Staż

Menedżer eksportu - staż

O NAS:

  • Ponad 28 lat doświadczenia w tworzeniu produktów ceramicznych o niepowtarzalnym wzornictwie i najwyższej jakości,
  • Ponad 1600 zatrudnionych pracowników,
  • 5 nowoczesnych zakładów produkcyjnych,
  • Laureat licznych nagród – Red Dot Design Award, Dobry Design 2016, Mecenas Łódzkiej Kultury, Wielka Perła Ceramiki UE, Lider Polskiej Gospodarki.

ZADANIA:

  • Wsparcie Menedżera Eksportu w bieżącej pracy biurowej i administracyjnej.
  • Wprowadzanie i nadzorowanie wniosków w systemie CRM.
  • Wprowadzanie danych nowych klientów do systemu.
  • Obsługa klienta zagranicznego.
  • Wysyłanie próbek płytek, katalogów, materiałów reklamowych do klientów.
  • Wsparcie Menedżerów Eksportu podczas delegacji i absencji.
  • Koordynacja dostaw ekspozycji na rynkach zagranicznych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie co najmniej średnie.
  • Bardzo dobra znajomość rosyjskiego, znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem.
  • Predyspozycje handlowe i umiejętność prowadzenia negocjacji.
  • Umiejętność planowania i bardzo dobra organizacja pracy.
  • Świadomość biznesowa i nastawienie na realizację celów.
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

OFERUJEMY:

  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”.
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.