Praca - Magazynowy – wózkowy

Branża: Grafika / Fotografia / Sztuka, Przemysł / Produkcja, Transport / Logistyka, Instalacja / Utrzymanie / Serwis
Dodano: 2017-09-15
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Wygasa: 2017-10-15
Praca

Magazynowy – wózkowy

O NAS:

  • Ponad 27 lat doświadczenia w tworzeniu produktów ceramicznych o niepowtarzalnym wzornictwie i najwyższej jakości,
  • Ponad 1600 zatrudnionych pracowników,
  • 5 nowoczesnych zakładów produkcyjnych,
  • Laureat licznych nagród – Red Dot Design Award, Dobry Design 2016, Mecenas Łódzkiej Kultury, Wielka Perła Ceramiki UE, Lider Polskiej Gospodarki.

ZADANIA:

  • Przyjmowanie wyrobów gotowych do magazynu oraz sprawdzanie ich zgodności z dokumentami.
  • Rozładowanie, załadowanie i rozwożenie towarów.
  • Przygotowywanie towarów dla klientów i dokumentów dla kierowców.
  • Sprawdzanie i przeliczanie stanów magazynowych.
  • Dokonywanie bieżącej obsługi powierzonego sprzętu, w tym kontrola gwarancyjnych i okresowych przeglądów.
  • Porządkowanie placu i pomieszczeń magazynowych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie.
  • Mile widziane półroczne doświadczenie zawodowe w pracy w magazynie oraz kierowaniu wózkiem jezdniowym.
  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych wszystkich typów.
  • Mile widziane uprawnienia do wymiany butli gazowych w wózkach jezdniowych.
  • Uczciwość.
  • Sumienność i dokładność.

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”.
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin.