Praktyka/Staż - Staż i praktyki w Banku Pekao SA.

Lokalizacja: Warszawa
Wygasa:

Staż i praktyki w Banku Pekao SA.

Zakres obowiązków

  • Analiza danych badawczych dotyczących satysfakcji Klientów
  • Pomoc w opracowaniu prezentacji wyników badań opinii Klientów (w tym analiza danych)
  • Pomoc w koordynacji wdrażania zmian w celu poprawy satysfakcji Klientów
  • Udział w innych projektach związanych z poprawą satysfakcji Klientów

Wymagania

  • Studiujesz na minimum 2 roku studiów  (mile widziani studenci MIESI)
  • Jesteś osobą zorientowaną na cel i komunikatywną
  • Chętnie podejmujesz się nowych inicjatyw i nie boisz się wyzwań
  • Angażujesz się w powierzane Ci zadania i lubisz pracować w zespole
  • Jesteś osobą dobrze zorganizowaną i skrupulatną
  • Cechuje Cię umiejętność analitycznego myślenia
  • Często posługujesz się programami z pakietu MS Office;
  • Bardzo dobrze znasz język angielski
  • Dysponujesz minimum 25 godzinami tygodniowo

Co oferujemy

      • Możliwość odbycia praktyki w organizacji finansowej będącej liderem w Polsce
      • Okazja do sprawdzenia się w samodzielnych zadaniach, za które będziesz odpowiadać
      • Współpraca z doświadczonymi ekspertami - pasjonatami w swoich obszarach
      • Ćwiczenie umiejętności pracy w zespole
      • Cenne doświadczenie zawodowe
      • Możliwość sprawdzenia w praktyce wiedzy zdobytej podczas studiów
      • Elastyczny czas praktyk dostosowany do planu zajęć
      • Możliwość uzyskania referencji

Czas trwania praktyk: 2-3 miesiące

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]