Praktyka/Staż - Asystent w zespole księgowości z j. niemieckim

Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wygasa:

Asystent w zespole księgowości z j. niemieckim

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie danych dotyczących zamknięcia miesiąca
  • pomoc bieżąca w dziale księgowości
  • kontakt z klientem w języku obcym
  • wsparcie zespołów w realizacji powierzonych zadań
  • bieżące obowiązki zlecone przez lidera wynikające z pracy zespołu
  • praca w programach: SAP, Outlook, Excel, Word, Internet Explorer

Od kandydatów oczekujemy:

  • statusu studenta na kierunku rachunkowość (lub pokrewne)
  • dyspozycyjności minimum 3 dni w tygodniu lub ok. 80-100 godzin miesięcznie (dni do uzgodnienia z przełożonym)
  • dobrej znajomości MS Excel
  • umiejętności pracy w grupie
  • zdolności interpersonalnych
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego oraz języka niemieckiego

Oferujemy:

  • płatną praktykę pełną wyzwań i ambitnych zadań
  • pracę z najlepszymi specjalistami – „mentorami”
  • przyjazną i międzynarodową atmosferę
  • specjalistycznie szkolenia (zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne)
  • zajęcia językowe i platformy e-learningowe
  • dofinansowanie do posiłków w postaci karty przedpłaconej
  • rozwój nowych kompetencji i umiejętności
  • indywidualny harmonogram pracy dostosowany do zajęć na uczelni
  • długotrwałą współpracę i w perspektywie czasu możliwość zatrudnienia
  • doświadczenie w centrum działającym w oparciu o międzynarodowe standardy
  • referencje

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".