Praca - Specjalista ds. gospodarki majątkiem

Lokalizacja: Włocławek
Wygasa:

Specjalista ds. gospodarki majątkiem

Opis stanowiska

  • zarządzanie majątkiem nieoperacyjnym firmy
  • nadzór nad właściwą eksploatacją nieruchomości, m.in.. planowanie koniecznych remontów i modernizacji budynków, kontrole stanu technicznego, dokonywanie przeglądów
  • prowadzenie Książek Obiektów Budowlanych
  • współpracę z wewnętrznymi komórkami organizacyjnymi w celu utrzymania majątku w pełnej sprawności technicznej
  • wystawianie zezwoleń na prace dla wykonawców

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki to budownictwo, zarządzanie nieruchomościami
  • 2-4 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • samodzielność w działaniu
  • zaangażowanie i profesjonalizm
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet socjalny i medyczny
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych: szkolenia, konferencje, kursy językowe
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • dynamiczne środowisko pracy
  • przejrzystą ścieżkę awansu wewnątrz organizacji