Praca - Praca dla studentów

Lokalizacja: Gliwice
Wygasa:

Praca dla studentów

Jeśli jesteś studentem i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia w rozwijającej się firmie z dziedziny automatyki, robotyki, telemetrii i IT - aplikuj. Nie musisz posiadać wykształcenia kierunkowego – zależy nam na Twojej dyspozycyjności i zaangażowaniu. Reszty nauczymy Cię sami.

Zakres obowiązków:

  • prace montażowe
  • prace techniczne
  • pomiary parametrów technicznych
  • testowanie

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • status studenta
  • dyspozycyjność do pracy min. 20h/tygodniowo
  • zdolności manualne
  • zainteresowanie techniką
  • punktualność, samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:

  • umowę zlecenie z możliwością późniejszego zatrudnienia na umowę o pracę
  • ciekawą pracę
  • wsparcie doświadczonych pracowników w trakcie realizacji zadań
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia
  • realną szansę na rozwój zawodowy w ramach organizacji
  • przyjazne i bezpieczne środowisko pracy