T-Mobile Rozmowy kwalifikacyjne

2 wpisy o Rozmowie Kwalifikacyjnej

Dodaj rozmowę kwalifikacyjną
 • Warszawa
 • Różne warianty procesu rekrutacyjnego proponuje t-...

  Różne warianty procesu rekrutacyjnego proponuje t-mobile. Mój przebiegł rozmowy wyglądał mniej więcej tak, że najpierw miałem ten tzw. wywiad oparty na kompetencjach. - czyli chodzi o porównanie kandydatów między sobą przez zadawanie takich samych pytań na każdym spotkaniu.
  Punkt 2 w moim przypadku był casem do rozwiązania z zakresu danej sytuacji kryzysowej firmy, ja musiałem znaleźć rozwiązanie, które pogodzi klienta i interes firmy. Rozwiązywałem też test z analizy danych dotyczących telekomunikacji i robiłem prezentacje w power poincie.
  Drugim etapem było już spotkanie z przełożonym. Na początku strasznie mnie poniosły nerwy, nie mogłem się skupić na odpowiedzi. Ale padło sporo pytań na temat języka, przez chwilę rozmawialiśmy po angielsku. Duża część pytań dotyczyła power pointa i całej branży komunikacji.

  • Czemu wybrałem praktyki w tym dziale?
 • dodano 24.04.2013
  Krosno
 • Rozmowa bardzo ciekawa i raczj w bezstresowej atmo...

  Rozmowa bardzo ciekawa i raczj w bezstresowej atmosferze. Pytanie tendencyjne, mające na celu wysondowanie stopnia komunikatywności aplikanta, standardowa scenka sprzedażowa, moim zdaniem zero stresu

  • Kilka pytań o wykształcenie i wcześniejsze doświadczenia zawodowe, jak one mogą zaoowocowac w pracy o którą się ubiegam


Odbyłeś rozmowę kwalifikacyjną w firmie
T-Mobile?

Pomóż innym i dodaj wpis o swoich doświadczeniach anonimowo