Eurobank Rozmowy kwalifikacyjne

« powróć do Rozmów Kwalifikacyjnych Eurobank
 • Doradca Klienta w Eurobank

  dodano 10.02.2013
  Warszawa
 • Aplikowałam na Doradcę Klienta w Warszawie. Ogłosz...

  Aplikowałam na Doradcę Klienta w Warszawie. Ogłoszenie znalazłam w internecie. Wysłałam swoje dokumenty aplikacyjne przez formularz online.

  Po tygodniu nagle otrzymałam telefon od Pani z HR z informacja że pomyślnie przeszłam przez pierwszy etap rekrutacji. Podczas rozmowy zostałam zapytana o moje CV, moje wykształcenie i kompetencje oraz motywacji do pracy (w Eurobanku) - starałam się doprecyzować informacje zawarte w moim CV ktòre mogłe się okazać istotne z punktu widzenia stanowiska "Doradca Klienta". Rozmowa była luźna ale konkretna i trwała około 30 minut. Na końcu wywiadu zostałam poproszona o rozwiązanie zadania „domowego” ktòrego otrzymałam na mail. Miałam wymyśleć akcję promocyjna dla kredytòw gotòwkowych "Eurobanku". Kompletnie nie wiedziałam jak coś takiego wymyśleć oraz "zaprezentować". To zadanie miało na celu sprawdzić moja kreatywność oraz zdolności analityczne.

  Niestety zadanie chyba nie rozwiązałam dobrze, bo niestety nie zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną do siedziby firmy...

  • Propozycja akcji ktòra ma na celu wypromować kredytu gotówkowego w Eurobanku na lokalnym rynku.