Oferta pracy wygasła. Sprawdź inne oferty pracy

Oferta pracy: Recepcjonistka

Miejsce pracy: Płock, Mazowieckie

Branża: Administracja biurowa

rodzaj pracy: praca

Nieaktualna

Sprawdź kto może pomóc Ci zdobyć pracę w tej firmie

Numer referencyjny: RE11/2012
Miejsce Pracy: Płock

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie gości oraz obsługa spotkań odbywających się w siedzibie firmy
  • Obsługa centrali telefonicznej
  • Koordynacja przepływu informacji oraz dokumentów w firmie
  • Administrowanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Współpraca z firmami kurierskimi
  • Wsparcie administracyjne dla pracowników biura

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświdadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane administracyjne)
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność oraz bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
Agencja Doradztwa Personalnego (nr licencji 152/2)

Podsumowanie oferty:

Szukaj pracy skuteczniej Zamów Profesjonalne CV