Oferta pracy wygasła. Sprawdź inne oferty pracy Oferty pracy Kompania Piwowarska SA

Oferta pracy: praktyki w Dziale BHP

Miejsce pracy: Poznań, Wielkopolskie

Branża: Kontrola Jakości

rodzaj pracy: praktyki/staż

Nieaktualna

Sprawdź kto może pomóc Ci zdobyć pracę w tej firmie

Nr oferty:

2450

Pracodawca:

Kompania Piwowarska S.A

Stanowisko:

praktyki w Dziale BHP

Wymagania:

miejsce pracy Poznań Jeżeli zależy Ci na tym, aby w swojej pracy…
• uczestniczyć w prowadzonych projektach
• zapoznać się z funkcjonowaniem działu BHP
• pracować nad ambitnymi i bardzo interesującymi zadaniami
• poznać profesjonalne standardy pracy i nabyć doświadczenie zawodowe w międzynarodowym koncernie A jednocześnie jesteś osobą, która posiada…
• status studenta
• dobrą znajomość obsługi pakietu MS Office, szczególnie MS EXCEL
• znajomość j. angielskiego
• zainteresowanie tematyką BHP
• umiejętności analityczne, wyciągania i prezentowania wniosków
• otwartość na współpracę z innymi i umiejętność pracy zespołowej
• chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań

Obowiązki:

Zaoferujemy Ci miejsce pracy, które zapewnia…
• możliwość zdobycia doświadczenia w firmie, która jest liderem rynku piwa w Polsce
• możliwość wykorzystania i rozwijania zdobytych umiejętności
• możliwość odbycia bezpłatnej 6 tygodniowej praktyki w przedziale terminowym 01.07-31.08.2013 Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV na adres Kliknij w przycisk APLIKUJmiller. com w treści e-maila wpisując PRAKTYKI W DZIALE BHP - POZNAŃ

Obszar pracy:

Termin składania   dokumentów:

Kliknij w przycisk APLIKUJ

Podsumowanie oferty:

Szukaj pracy skuteczniej Zamów Profesjonalne CV