Oferta pracy wygasła. Sprawdź inne oferty pracy

Oferta pracy: Praktykant w Laboratorium Mikrobiologicznym

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawie, Mazowieckie

Branża: Badania i Rozwój

rodzaj pracy: praktyki/staż

Nieaktualna

Sprawdź kto może pomóc Ci zdobyć pracę w tej firmie

Od 160 lat dostarczamy konsumentom najbardziej rozpoznawane i lubiane smakołyki,
a sygnowana własnoręcznym podpisem Emila Wedla czekolada zwycięża w rankingach na najbardziej rekomendowaną markę w Polsce. We wrześniu 2010 staliśmy się częścią japońskiej Grupy LOTTE – międzynarodowego koncernu, działającego w różnych dziedzinach biznesu, włączając w to sektor spożywczy, handlu, podróży i turystyki, chemiczny, rynek budowlany oraz finansowy.

Oferujemy pracę na stanowisku:
Praktykant w Laboratorium Mikrobiologicznym

MIEJSCE PRACY Warszawa

OBOWIĄZKI

  • Wsparcie zespołu laborantów oraz specjalistów mikrobiologów w zapewnieniu prawidłowego funkcjonowania laboratorium mikrobiologicznego

OCZEKIWANIA

  • Studenci 3 lub 4 roku studów na kierunku biotechnologia, mikrobiologia, technologia żywności i pokrewne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

OFERTA

  • Umowa o bezpłatne praktyki na okres 1 lub 2 miesięcy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zwodowego w zakresie pracy laboratorium mikrobiologicznego w branzy spożywczej

KONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Prosimy o załączenie następującego oświadczenia:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LOTTE Wedel z siedzibą w Warszawie przy ul. Zamoyskiego 28/30 moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wiem, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do celów rekrutacji i przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, celem ich uzupełniania, poprawiania i żądania usunięcia."

Podsumowanie oferty:

Szukaj pracy skuteczniej Zamów Profesjonalne CV