Oferta pracy wygasła. Sprawdź inne oferty pracy

Oferta pracy: Pracownik hali lub kasjer-sprzedawca

Miejsce pracy: Kraków, KRAKÓW, Małopolskie

Branża: Sprzedaż, Handel i Usługi

rodzaj pracy: praca

Nieaktualna

Sprawdź kto może pomóc Ci zdobyć pracę w tej firmie

Pracownik hali lub kasjer-sprzedawca

Termin składania aplikacji: 31.12.2013
Typ oferty: Praca czasowa lub wolontariat
Nazwa firmy
WORK&PROFIT SP. Z O.O.
Branża firmy
usługowa
Krótki opis firmy
Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu dziesięciu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
Adress www
Kliknij w przycisk APLIKUJ
Kategoria stanowiska
handel/sprzedaż/doradztwo
Miejsce pracy
Kraków - Bronowice
Zakres obowiązków
• Obsługa Klienta zgodnie z obowiązującymi zasadami
• Dbanie o ekspozycję towaru
Wymagania
• Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
• Komunikatywność i kultura osobista
• Schludny wygląd
• Pozytywne nastawienie
Sposób aplikowania
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: Kliknij w przycisk APLIKUJ z dopiskiem: KRAKÓW lub wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie: Kliknij w przycisk APLIKUJ
Informacje dodatkowe
Oferujemy:
• Wynagrodzenie wypłacane w terminie
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Elastyczny czas pracy
• Pracę w młodym zespole
• Możliwość zdobycia doświadczenia
• Bezpłatne szkolenia

Podsumowanie oferty:

Szukaj pracy skuteczniej Zamów Profesjonalne CV